Loading...
Advisery 2019-07-26T17:37:05+00:00
رامین پرهام

رامین پرهام زاده آبان ۴۲ و اهل کاشان است. وی بیست ساله بود که، چهار سالی پس از انقلاب ۵۷، زادگاه خویش را ترک کرده و راهی فرانسه شد. از آنجا به آمریکا رفت و دکترای خود در رشته زیست‌شناسی مولکولی گیاهان را در دانشگاه ایلینویز به پایان برد. پرهام سپس به دانشگاه ویرجینیا رفت و دو سال سرگرم پژوهش‌های فوق‌دکترا شد. پس از آن هفت سالی در بخش خصوصی در فرانسه سرگرم کار شد و سپس به نوشتن روی آورد. نخستی مقاله وی تحت عنوان “کاوشی در بنیادهای پیشرفت فن‌آوری در مغرب‌زمین” در روزنامه “امروز” شماره 349 بتاریخ 7 اسفند 1378 منتشر گردید. از آن پس تا به حال، ده‌ها مقاله از پرهام در رسانه‌های معتبر اروپایی، آمریکایی، روسی و اسرائیلی در ارتباط با مسائل ایران منتشر شده است. وی تاکنون سه اثر به فرانسه به انتشار رسانده که آخرین آنها کاوشی است در تاریخ روابط ایران و اسرائیل.  

رامین پرهام
آرش سبحانی

آرش سبحانی هنرمند ایرانی و فعال فرهنگی است. وی نوازنده آهنگساز و خواننده گروه کیوسک و تهیه کننده و مجری تلویزیون است. آرش سبحانی مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه هنر اصفهان دارد و از سال ۲۰۰۵ ساکن آمریکاست.

آرش سبحانی
پیمان صادق

دکتر پیمان صادق یکی از مدیران متخصص در زمینه علوم داده‌ها، سیستمهای تحلیلی، فراگیری ماشین و هوش مصنوعی است با بیش از بیست سال تجربه تجاری و صنعتی در پیاده‌کردن عملی این مفاهیم در شرکت‌های مختلف آمریکایی. او همچنین به عنوان یکی از کارشناسان طراز اول در علوم تخصصی ذکر شده مقالات حرفه‌ای و ثبت اختراعات متعددی را در کارنامه خویش داراست. او‌هدایت پروژه‌های متعددی را در زمینه بهینه سازی فرایندهای تجاری بویژه در ارتباط با تبلیغات رسانه‌‌ای با بهره‌گیری از فراگیری ماشین و هوش مصنوعی بر عهده داشته است. دکتر صادق دارای مدارک فوق لیسانس مهندسی برق و دکترای آمار و تحقیق در عملیات از دانشگاه صنعتی دانمارک و کارشناسی ارشد تجارت ومدیریت از دانشگاه ایندیانا در آمریکاست.

پیمان صادق