Loading...
hashtag_1 2020-06-07T16:20:41+00:00
مهران انصاری
مهران انصاری دانش‌آموخته مهندسی متالورژی از دانشگاه علم صنعت و از فعالان دانشجویی دهه هفتاد است. او همچنین فارغ‌التحصیل دوره دوساله مدیریت اجرایی از سازمان  مدیر صنعتی است. وی که سالها در صنعت خودرو‌ و زنجیره تامین در ایران کار کرده، هم اکنون به عنوان مدیر آموزش و توسعه در صنعت لجستیک امریکا مشغول به کار است.
مهران انصاری
سیاوش صفوی

سیاوش صفوی از فعالان سابق دانشجویی و زندانیان سیاسی و از اعضای گروه دانش آموختگان لیبرال است. وی دارای لیسانس ادبیات زبان انگلیسی است و مطالب طنز، کتاب، ترجمه و مقالات بسیاری از وی در رسانه های ایرانی، انگلیسی زبان، و سازمان‌های غیردولتی به چاپ رسیده است. وی از امضا کنندگان نامه ۳۰ نفر به ترامپ است.

سیاوش صفوی
احمد عشقیار

 از بنیانگذاران “دانش‌آموختگان لیبرال ایران” و دانشجوی مدیریت دانشگاه ییل است. وی در سال ۱۳۸۷ مدرک لیسانس مهندسی مکانیک خود را از دانشگاه تهران و در سال ۱۳۹۰ مدرک فوق لیسانس مهندسی مواد گرایش پلیمر و کامپوزیت  خود را از دانشگاه لوون  در بلژیک اخذ کرد. وی در زمینه  بهبود طراحی قطعات در صنایع خودرو و هواپیماسازی با استفاده بهینه از پلیمر و کامپوزیت به فعالیت پرداخت. زمینه حرفه ای فعلی او استفاده از آنالیز عددی برای بهبود تصمیم گیری های مدیریتی و سرمایه گذاری است.

 

احمد عشقیار
صبا فرزان

وی  برای روزنامه های آلمان، اتریش و سوئیس و نسخه اروپایی وال استریت ژورنال می نویسد. محدوده تخصص او جامعه مدنی ایران  و ایالات متحده آمریکا و همچنین سیاست های خاورمیانه آلمان و اروپا است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه بایرویت در مطالعات تئاتر، ادبیات آمریکایی و جامعه شناسی است.

 
 
 
 
صبا فرزان