Loading...
hashtag_3 2019-11-06T05:13:41+00:00
شیوا آرونوی

دندانپزشک ساکن انگلیس و دانش‌آموخته این رشته از دانشگاه گوتنبرگ سوئد است. او زمانی که تنها ۶ سال داشت، ایران را به همراه خانواده‌اش ترک و به سوئد مهاجرت کرد اما زندگی و تحصیل در سوئد و انگلیس، باعث نشد که نسبت به سرزمین مادری و مردمش بی‌تفاوت باشد.

شیوا آرونوی
ساناز آریا

خبرنگار آزاد وتحلیلگر مسائل ايران و روسيه است. او دانش‌آموخته دكتراى علوم ارتباطات اجتماعى و كارشناسى ارشد خبرنگارى از دانشگاه دولتى مسكوو دانش‌آموخته هنرهاى تجسمى گرايش عكاسى و فيلمبردارى از دانشكده هنر و معمارى تهران است. وی در حال حاضر به عنوان فعال سياسى و خبرنگار مقيم نيويورک با شبكه‌هاى فارسى‌زبان و به عنوان مترجم فارسى-انگليسى-روسى با موسسات غيرانتفاعى نيويورک همكارى می‌کند. ساناز آریا از جمله در سال‌های ٢٠٠٧-٢٠١٣ به عنوان تنها خبرنگارايرانى ساكن روسيه با بى‌بى‌سى فارسى و نیزريانووستى، شبكه فارسى‌زبان روسيه در مسكو همكارى داشته است.

ساناز آریا
علیرضا کیانی

وی فعال سابق دانشجویی در ایران است که به دلایل سیاسی در ایران از ادامه تحصیل بازماند. او در تیرماه ۱۳۹۰ ایران را ترک کرد. از سال ۱۳۹۱ به گروه دانشجویان و دانش آموختگان لیبرال پیوست. او در زمینه مسائل مربوط به ایران قلم می زند و به عنوان تحلیلگر سیاسی در رسانه های خارج از کشور حضور پیدا می کند.

 
 
علیرضا کیانی
یوحنا نجدی

وی روزنامه‌نگار، پژوهشگر علوم سیاسی،  عضو “دانش آموختگان لیبرال ایران” و مدیراجرایی مرکز ترویج جامعه باز است.  وی در سال ۲۰۱۵ مدرک دکترای علوم سیاسی خود را در گرایش اقتصاد سیاسی با موضوع درآمدهای نفتی و گذار به دموکراسی در ایران از دانشگاه USM  در مالزی اخذ کرد. او پیش از ترک ایران با روزنامه‌های متعددی همکاری ‌کرد و به عضویت «انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران» درآمد و همزمان در چندین گروه دانشجویی به فعالیت ‌پرداخت. از وی تاکنون مقالات و یادداشت‌های فراوانی در نشریات و وبسایت‌های مطرح منتشر شده است. نجدی همچنین به عنوان پژوهشگر با مطرح‌ترین فعالان سیاسی و حقوق بشری ایران گفتگو کرده است. 

 
 
یوحنا نجدی